Operátor linky - obsluha strojů na zpracování polystyrénu

  • Bruntál
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

náplň práce:
o obsluha počítačem řízených automatických výrobních linek na řezání polystyrénu
o programování autonomních VZV pro navážení vstupního materiálu na linku
o vyplňování podkladů z výroby

nabízíme:
o práci na moderních výrobních linkách
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o plný pracovní úvazek ve 3 směnném provozu
o plat od 150 Kč/hod, + po zapracování další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance
o místo vhodné i pro absolventy
o další benefity - stravenkový paušál 99,-Kč/směnu

  • odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok
  • 25 dní dovolené
  • roční odměny

požadujeme:
o schopnost vedení pracovního kolektivu
o samostatnost a odpovědný přístup
o zodpovědnost a pečlivost při dodržování výrobních postupů
o po zaškolení obsluha VZV

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

Styrotrade, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 150 Kč / hod.
Pracoviště: třída Hrdinů 1327/59, 79501 Rýmařov
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Ing. Radek Krvač
E-mail: radek.krvac@styrogroup.cz
Telefon: 725220004
ID inzerátu: 729814

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.