Obsluha kavárny Čistá duše, Humpolec ( pro OZP)

  • Pelhřimov
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro ZTP

Popis

Obsluha v kavárně Čistá duše, Humpolec (pro OZP)

Do týmu nové kavárny v Humpolci hledáme dalšího parťáka, který bude s nadšením pečovat o naše hosty. Chceme člověka, který se nebojí komunikovat se zákazníky a zároveň ho baví práce v oboru gastronomie. Jste to Vy? Pak nás určitě kontaktujte, třeba hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • prodej cukrářských výrobků a příprava nápojů a lahůdek
  • obsluha hostů, servírování
  • práce s pokladnou
  • příjem objednávek
  • komunikace se zákazníky
  • udržování čistoty prodejních prostor
  • přejímka zboží

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkrácený nebo plný úvazek dle dohody
  • střídání ranních a odpoledních směn
  • pracovní doba: Po-Pá: 8:00-18:00
  • práci ve stabilní společnosti - FOVY s.r.o.
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • výborné komunikační dovednosti v kontaktu se zákazníkem
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • příjemné vystupování
  • snaha učit se nové věci
  • alespoň základní znalost práce s počítačem (kvůli obsluze pokladny)
  • invalidní důchod, OZP
  • předchozí zkušenosti z gastroprovozu výhodou

Napište nám prosím pár vět o sobě, nebo pošlete životopis v odpovědi na tuto pracovní nabídku. Děkujeme.

Více informací na tel.:

737 615 493- Kateřina Vašáková- vedoucí provozu kavárny Čistá duše

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

FOKUS Vysočina, z.ú.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Hradská 280, 39601 Humpolec
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Lucie Flesarová
E-mail: lucie.flesarova@fokusvysocina.cz
Telefon: 770109760
ID inzerátu: 731534