Fakturantka/účetní iDES

  • Praha
  • HPP

Jsme společnost, která spravuje a provozuje objekty městské části. Hledáme kolegyni/kolegu, která/ý se rád/a učí novým věcem.

Náplň práce:

  • vystavování, zpracování, evidence a kontrola přijatých/vydaných faktur a opravných daňových dokladů ve stanovených termínech
  • účtování bankovních výpisů a plateb
  • účtování a archivace dokladů v souvislosti s účetními, daňovými a interními předpisy
  • vyřizování reklamací a upomínek
  • příprava podkladů pro účetní závěrku
  • komunikace s hlavní účetní ve společnosti
  • telefonická a písemná komunikace s obchodními partnery (zákazníky) a napříč společností
  • zpracování inventury spolu s MČ Praha 10

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • přehled v účetní a daňové legislativě
  • znalost práce na PC
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost programu iDES výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • pracoviště na Praze 10
  • příjemné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu
  • 5 týdne dovolené
  • 5 sick days
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • PC, služební telefon
  • Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Petra Medunová
E-mail: medunova@majetkova.cz
Telefon: 775725455