Samostatný/á projektant/ka vodohospodářských staveb

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava-město
  • HPP, Zkrácený úvazek, IČO

Do společnosti Technoprojekt, a.s. hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB.

Hlavním předmětem činnosti jsou zejména projekční a inženýrské práce. Jsme zaměřeni především na oblast, přípravu průmyslových zón, průmyslové stavby, energetické stavby, veřejné a občanské výstavby. Zabýváme se však také inženýrskými stavbami, výstavbou vodních děl, ekologickými stavbami a regenerací brownfieldů.

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace od studie až po realizační dokumentaci
      • Dešťová kanalizace včetně ORL, retence a vsaku
      • Splašková kanalizace včetně návrhu ČOV
      • Pitný a požární vodovod
  • Spolupráce s ostatními profesemi a projektovými manažery
  • Účast na kontrolních dnech projektů

Požadujeme

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání vodohospodářského zaměření
  • Praxe v oboru
  • Znalost projektování v AutoCAD 2D
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Aktivní a angažovaný přístup
  • Schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech
  • Pružnou pracovní dobu
  • 22 dní dovolené
  • Sick days
  • Stravenkový paušál (cca 2.000,-Kč čistého měsíčně)
  • Motivační bonus
  • Multisport
  • Masáže zdarma v budově společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1.500,-Kč měsíčně
  • Vzdělávání
  • Proplacení autorizační zkoušky a ročních poplatků
  • Možnost odborného růstu
  • Firemní akce

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–45 000 Kč
Pracoviště: Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 70200 Ostrava
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek, IČO
Kontaktní osoba: Ing. Věra Macáková
E-mail: vera.macakova@technoprojekt.cz
Telefon: 606666547
ID inzerátu: 732201