Samostatný/á projektant/ka - technolog

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava-město
  • HPP, Zkrácený úvazek, IČO

Do společnosti Technoprojekt, a.s. hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SAMOSTATNÝ PROJEKTANT - TECHNOLOG.

Hlavním předmětem činnosti jsou zejména projekční a inženýrské práce. Jsme zaměřeni především na oblast, přípravu průmyslových zón, průmyslové stavby, energetické stavby, veřejné a občanské výstavby. Zabýváme se však také inženýrskými stavbami, výstavbou vodních děl, ekologickými stavbami a regenerací brownfieldů.

Náplň práce

  • Zpracovává technickou projektovou dokumentaci ve všech stupních od studie až po realizační dokumentaci – např. potrubní rozvody – vnitřní i vnější, umisťování strojů
  • Vykonává autorský dozor
  • Navrhuje moderní, efektivní a ekonomické provedení zakázky
  • Účastní se kontrolních dnů projektů
  • Jedná při řešení zásadních technických rozporů, zejména pokud ovlivňují stanovenou koncepci díla v rámci své profese
  • Odborně posuzuje dodané podklady ke zpracování zakázky
  • Odpovídá za celkový průběh zakázky od doby přijetí zakázky až po její dokončení v rozsahu své činnosti
  • Spolupracuje s ostatními odděleními
  • Spolupracuje při tvorbě nabídky

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
  • Výbornou znalost projektování AutoCAD 2D, technického kreslení
  • Výbornou znalost MS Office
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Aktivní a angažovaný přístup
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Osvědčení odborné způsobilosti (autorizace ČKAIT) výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dovolenou 22 dní
  • Sick days
  • Příjemný kolektiv
  • Stravenkový paušál cca 2.000,-Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1.500,-Kč měsíčně
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Proplacení autorizačních zkoušek a ročních poplatků
  • Multisport
  • Masáže zdarma v budově společnosti

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–45 000 Kč
Pracoviště: Havlíčkovo nábřeží 2728/38, 70200 Ostrava
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek, IČO
Kontaktní osoba: Ing. Věra Macáková
E-mail: vera.macakova@technoprojekt.cz
Telefon: 606666547
ID inzerátu: 732210