technik / konstruktér (m/ž)

  • Doporučujeme
  • Olomouc
  • HPP
  • Pro absolventy

Popis

O nás:

Jsme výrobci produktů pro průmysl a výrobci reklamy se sídlem v Olomouci s více jak 30-letou tradicí. Pro naše zakázkové oddělení hledáme kolegu / kolegyni na pozici TECHNIK / KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:

Technické zpracování zakázek do výroby. Jedná se o kreslení výkresů polotovarů pro průmysl – krytů, opláštění, výřezků, 2D dílů, štítků a panelů a konstrukcí na reklamní tabule, plastické a světelné nápisy, vývěsní štíty, stojany a stojánky. Pracujeme s plastovými a sendvičovými materiály. Je to někdy kreativní a někdy stereotypní práce. Někdy kreslíte složitější výkresy, někdy velmi jednoduché. Nebojte, do všeho Vás zasvětíme, ale některé požadavky přece jen splňovat musíte:

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání technického směru
  • Znalost práce na PC podmínkou
  • Znalost technických výkresů podmínkou (čtení i kreslení)
  • Praxe v technickém oboru min. 3 roky
  • Práce s měřidly
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zaškolení od zkušeného kolegy, podporu
  • 5 týdnů dovolené (po 3 letech trvání pracovního poměru)
  • Stravování ve firmě, výběr ze 3 jídel, příspěvek na obědy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Menší, velmi přátelský kolektiv
  • Výborná káva, pitný režim
  • Firemní akce (grilování, bowling, vánoční večírky)
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, potom prodloužení na dobu neurčitou
  • Parkování v areálu firmy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Firemní akce

OK DESIGN, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Holická170/47, 77900 Olomouc
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Ing. Romana Suchánková
E-mail: romana@okdesign.cz
Telefon: 773 338 833
ID inzerátu: 732489