Nákupčí

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Pro jednoho z největších českých výrobců masných produktů hledáme nákupčího, který se domluví anglicky se zahraničními dodavateli. Pokud by toho na vás bylo v práci dost, můžete využít služeb fyzioterapie a načerpat síly do dalších dní.

Popis pozice

  • kompletní zajištění nákupních procesů
  • vyřizování a zpracovávání objednávek
  • komunikace s dodavateli ze zahraničí
  • sledování tuzemského i zahraničního trhu s masem
  • kontrolování přepravních dokladů
  • řešení případných reklamací
  • dohled nad vytížením a logistikou ramp pro příjem zboží
  • příprava dokumentů, zadávání a ukládání dat do informačního systému
  • komunikace s příslušnými veterinárními orgány
  • analýzy a prognózy vývoje trhu s masem, návrh spekulativních nákupů
  • sledování a evidování odpadu

Požadavky

  • nutná znalost AJ slovem i písmem
  • praxe s nákupními procesy
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti
  • až 6 dnů sick days
  • příspěvek na ubytování nebo dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč měsíčně
  • každoroční vyhlášení 15 nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15000 Kč
  • závodní stravování
  • týdně zaměstnanecké balíčky v min. hodnotě 200 Kč
  • týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem)
  • fyzioterapie
  • jazykové kurzy
  • bonusy za odpracované roky a jubilea
  • slevy na nákupy u našich partnerů
  • firemní akce
  • vedení účtu u KB a ČSOB zdarma
  • právní poradenství pro zaměstnance
  • bezúročné půjčky

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Liczmanová
E-mail: tereza.liczmanova@manpower.cz
Telefon: +420727810539