Expediční skladníci (M/Ž)

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP

Jsme česká jednička v laboratorním nábytku a vybavení. Vyrábíme ho třeba pro vědecká centra, nemocnice a vojenské laboratoře. A na naše zaměstnance myslíme v dobrém i zlém - během COVIDu jsme jako jedni z mála nepropustili jediného zaměstnance.

Nyní hledáme nového kolegu do týmu na pozici EXPEDIČNÍ SKLADNÍK.Tato pozice je klíčová pro zajištění plynulosti toku materiálu a zboží na našem skladě. Pokud máte alespoň základní zkušenosti s prací ve skladu a máte chuť přinést nové nápady ke zlepšení našich procesů, rádi vás u nás přivítáme!

Pracovní náplň a požadavky:

  • Příjem a výdej výrobků na sklad, jejich kontrola a přesuny mezi sklady. Příprava výrobků na expedici ve spolupráci s logistikou.
  • Pravidelné inventury a evidence zásob na skladě, práce s PC.
  • Řízení vysokozdvižného vozíku - pokud nemáte oprávnění, umožníme Vám ho získat, ale bez něj to nepůjde.
  • Řízení osobního automobilu - ŘP sk. B.

Nabízíme:

  • Konkurenceschopnou mzdu za plný úvazek.
  • Přibližně 2 250 Kč měsíčně čistého navíc ve formě stravenkového paušálu.
  • Týden dovolené navíc (25 dní celkem).
  • Benefity 20 000 Kč čistého ročně navíc na zdraví, dovolenou, sport nebo Multisportku; a výhodné mobilní tarify pro vaši rodinu.

Ozvěte se nám kliknutím na tlačítko Odpovědět.