Svářecí technolog

  • TOP zaměstnavatel
  • Podbořany

Do výrobní společnosti v Podbořanech hledáme vhodného kandidáta na pozici Svářecího technologa.

Popis pozice

  • Dohled nad svařovacím procesem ve výrobě
  • Oprava poruch svařovacího zařízení
  • Řešení jakýchkoliv odchylek svařovacího procesu a přijímání nezbytných nápravných / preventivních opatření
  • Analýza vad svařovacího zařízení
  • Tvorba návrhů na preventivní údržbu a řízení jejich realizace
  • Podpora tvorby plánu preventivní údržby
  • Spolupráce s dalšími odděleními jako výroba, kvalita...

Požadavky

  • středoškolské vzdělání
  • angličtina - komunikativní znalost, němčina - výhodou
  • min. 3 -5 let v oblasti technologie svařování
  • svářečské oprávnění MIG / MAG
  • programování robotů výhodou
  • znalost normy ČSN EN ISO 3834 a standartních požadavků na kvalitu dle ČSN EN
  • čtení technických výkresů
  • organizační schopnosti, inovativní přístup
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu
  • Pružná pracovní doba
  • Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus
  • Bohatý bonusový a benefitní systém
  • Příspěvek na dopravu
  • Variabilní složka mzdy
  • Vánoční bonus, odměna za pracovní výročí
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění a další

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz