PŘÍPRAVÁŘ ZAKÁZEK

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Náchod

Pro společnost Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o. (www.erv.cz), která je dceřinou společností společnosti VODA CZ s.r.o., hledáme kandidáta/ku na pracovní pozici "PŘÍPRAVÁŘ ZAKÁZEK".

Společnost Ekologický rozvoj a výstavba s.r.o. vznikla v roce 2006 v reakci na zvyšující se poptávku po službách projektového managementu v investiční výstavbě veřejně prospěšných projektů. V současné době se zabýváme zejména projektovým managementem v oblasti pozemních a inženýrských staveb, staveb k zajištění dodávek pitné vody a čištění odpadních vod z komunálních zdrojů a na projekty zaměřujících se na snížení komunálního odpadu a regeneraci zeleně.

Náplň práce:

- vypracování cenových nabídek

- technická příprava vodohospodářských a pozemních projektů

- příprava smluv

- kontrola prostavěnosti staveb

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou, výhodou stavební zaměření

- technické myšlení, čtení a orientace v projektové dokumentaci

- dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)

- schopnost samostatného řešení problémů, pečlivost, zodpovědnost

- organizační a komunikační schopnosti

- aktivní přístup, logické myšlení a ochota práce v týmu

- výhodou je praxe v oblasti technické přípravy a práce s rozpočty

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

- stravenkový paušál

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- příspěvek na dovolenou, sport nebo péči o zdraví

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Miroslava Schröfelová
E-mail: schrofelova@vodacz.com
Telefon: +420603554888