Administrátor/ka pro komunikaci se studenty

  • Doporučujeme
  • Praha
  • IČO, HPP

Popis

Popis pozice:

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á posílí náš tým studijního oddělení. Tato pozice je
pro nás velmi důležitá. Zahrnuje komunikaci se zájemci o studium, se studenty, zodpovídání jejich dotazů, řešení jejich požadavků a podporu v průběhu celého procesu od vyjádření zájmu o studium, přes podepsání smlouvy a následně probíhající studium jako takové.

Hlavní odpovědnosti:

  • Komunikace se studenty: Zodpovídání dotazů a poskytování informací prostřednictvím e-mailu a telefonu.
  • Podpora zájmu o studium: Aktivní podpora zájemců o naše studijní programy, včetně poskytování informací o nabídce a procesu přihlášky.
  • Administrativní činnosti: Zpracování dokumentů, sledování termínů
    a spolupráce s dalšími v týmu.
  • Správa CRM sytému. Asistence při procesu uzavírání smluv s novými studenty, správa kompletní dokumentace v průběhu celého studia (od přihlášení
    po zkoušky).

Požadujeme:

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Zkušenost s obdobnou administrativní prací.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Zájem o oblast vzdělávání a ochotu se v ní dále rozvíjet.

Nabízíme:

  • Stabilní práci a příležitost růst v rámci společnosti.
  • Motivující platové ohodnocení.
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský tým.
  • Odborný rozvoj a možnost účastnit se školení.

Pokud vás tato pozice zaujala a máte chuť jít do toho s námi, zašlete nám svůj životopis!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - databázové systémy

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Daria Kapular
E-mail: daria.kapular@magicsmile.cz