VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY LETADEL

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Uherské Hradiště
  • HPP
  • nástup ihned

Jste zapálení do letectví? Zajímá vás obast údržby letadel? Orientujete se v předpisech údržby a zachování letové způsobilosti letadel? Pak je tu příležitost začít právě teď.

Hledáme kolegu na pozici:

Náplň činnosti:

  • vedení oddělení plánování údržby letadel
  • řízení, koordinace a kontrola prací údržby letadel ve spolupráci s vedoucím těžké údržby, technickým úsekem, výrobou letadel, úsekem logistiky a dalšími stranami
  • kapacitní plánování oddělení údržby letadel
  • tvorba technické dokumentace pro provedení údržby letadel na zákaldě požadavků zákazníka a odhalených závad
  • spolupráce s odd.CAMO na tvorbě dokumentace pro provedení údržby
  • odpovědnost za změnové řízení tištěné dokumentace pro údržbu

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání tecnického směru
  • orientace v legislativě údržby letadel
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, RJ vítán
  • AML kat. B1/B2 vítán
  • dobrá znalost MS Office
  • schopnost pracovat v týmu
  • flexibilita a vlastní iniciativa
  • pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti
  • možnost profesionálního a odborného růstu
  • školení, možnost výuky anglického jazyka
  • zaměstnanecké benefity Gastro Pass, Flexi Pass, příspěvěk na ubytování, týden dovolené navíc
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • cílové odměny při včasném splnění úkolů

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Eva Michalcio
E-mail: personalni@let.cz
Telefon: 572 816 455