Tester/ka železničních zabezpečovacích zařízení

  • Doporučujeme
  • Ostrava-město
  • nástup ihned

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici Tester/ka železničních zabezpečovacích zařízení pro pobočku v Ostravě.

Náplň práce (zejména):

  • Tvorba testovacích předpisů
  • Testování funkce zabezpečovacích systémů pro železnice

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Zájem o zabezpečovací zařízení
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Znalost práce s PC
  • Praxe v testování - výhodou
  • Polština výhodou

Výhody:

  • Řidičský průkaz B

Nabízíme Vám:

  • Stabilitu zaměstnání v prosperující firmě
  • Práce na zajímavých projektech
  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv
  • Přístup k zajímavým technologiím
  • Odpovídající platové podmínky a cílové odměny za dokončené projekty
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost jazykového vzdělávání angličtina / polština
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování v hodnotě 110 Kč
  • Volnočasové poukázky při splnění cílů společnosti v hodnotě 10 000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000 Kč - po ukončení zkušební doby bude zaměstnanci vyplaceno 50% příspěvku, po uplynutí 1 roku od nástupu doplaceno 50% příspěvku

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

První Signální, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Žižkova 712/4, 71100 Ostrava
Kontaktní osoba: Hana Matoušková
E-mail: matouskova@1sig.cz
Telefon: 702050330
ID inzerátu: 739480