Technický a skladový specialista

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme do týmu nového kolegu, který se postará o technické záležitosti ve výrobním procesu. Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí o 40 zaměstnancích vyrábějící sportovní žíněnky a další vybavení sportovišť. Pro výrobu a další zpracování používáme UZ svářečky, pilky, štípací, řezací, 3D obrysové stroje.

Pracovní náplň:

  • zajištění kontroly, servisu, bezpečnosti práce u výrobních strojů, komunikace s dodavateli a servisními techniky
  • příprava a úprava programů pro řezání na 3D obrysovém stroji
  • vývoj efektivních postupů výroby, spolupráce na technických inovacích
  • hospodaření a vedení skladových zásob, příprava objednávek skladových materiálů

Požadujeme:

  • aktivní znalost 3D CAD software
  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • zodpovědnost vůči týmu, schopnost samostatné práce
  • pečlivost a cílevědomost
  • motivaci k soustavnému osobnímu rozvoji a vzdělávání
  • SŠ technického směru

Nabízíme:

  • měsíční mzda 40 000 Kč
  • bonusy a prémie
  • 13. plat
  • stravenkový paušál
  • cafeterie

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC - autocad

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • 13. plat
  • Zvláštní prémie
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Linda Hrbková
E-mail: kancelar@sportmatten.com
Telefon: 603326466