Operátor CNC

  • Doporučujeme
  • Hodonín
  • HPP
  • Pro absolventy

Společnost SpoluWorks Perfecta s.r.o. v Kyjově, pod vedením nových vlastníků, příjme nové zaměstnance na pozici CNC operátor. Práce je vhodná nejen pro absolventy.

Co Vás čeká a koho hledáme?

  • Obsluha CNC soustruhů a víceosých obráběcích center
  • Výroba dle výkresové dokumentace
  • Příprava nástrojů a seřizování stroje
  • Kontrola kvality výrobků

Požadujeme:

  • SŠ, SOU vzdělání technického zaměření – obor Mechanik seřizovač CNC strojů, Obráběč kovů, a/nebo praxi v oblasti obsluhy a seřizování CNC strojů
  • Výhodou zkušenost s třískovým obráběním
  • Čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (pondělí-pátek)

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci ve strojírenském odvětví, které má budoucnost a jistotu
  • Možnost se realizovat a kariérně růst
  • Kolektiv lidí s rodinnou atmosférou

SpoluWorks Perfecta s.r.o. je členem skupiny CS STEEL Holding a.s.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Zvláštní prémie

Umístění pracovní pozice

SpoluWorks Perfecta s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Za Humny 3306/18b, 69701 Kyjov
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Ing. Lucie Vavřinová DiS.
E-mail: lucie.vavrinova@spolu.works
Telefon: 724121416
ID inzerátu: 741444