Stavbyvedoucí

  • Doporučujeme
  • Jablonec nad Nisou
  • HPP, IČO
  • nástup 1. 7. 2024

Jsme stavební společnost působící především v Libereckém kraji již 20 let. Postavili či zrekonstruovali jsme stovky budov, vil, domů, hal, školek, škol i restaurací..

Z důvodu stále zvětšujícího se objemu zakázek hledáme proto do týmu nového kolegu.

Hledáme kolegu který:

  • je pracovitý, spolehlivý, loajální a především týmový
  • má zkušenosti s vedením lidí
  • má dobré komunikační schopnosti

Co bude Vaše náplň práce?

  • samostatné řízení stavby a její příprava v souladu s požadavky
  • kontrola a dodržování technologických předpisů
  • kontrola dodržování BOZP
  • koordinace vlastního týmu a subdodavatelů na stavbě
  • komunikace se zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli přiřazeným přípravářem
  • vedení docházky
  • spoluúčast na pravidelných poradách a reportování o průběhu stavby, termínů, dodržování rozpočtů

Požadujeme:

  • min. SŠ stavebního směru
  • praxe výhodou
  • znalost technické a projektové dokumentace
  • organizační schopnosti, schopnost samostatného řešení problému
  • řidičský průkaz sk. B

Mzda: individuální dohoda + prémie za plnění kolektivně nastaveného plánu

Nabízíme:

  • práci výhradně v regionu Libereckého kraje (Jablonec n. Nisou a okolí)
  • práce na HPP/OSVČ
  • jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
  • výroční bonusy
  • možnost dalšího vzdělání, plně hrazená různá školení a kurzy
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • služební auto, telefon, tablet nebo notebook, výhodné tankování pohonných hmot, firemní teambuildingy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Benefity

  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Auto i k soukromým účelům
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jízdní výhody

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Čopová
E-mail: kariera@termil.cz
Telefon: 607011246