Elektromontér

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme elektromontéra.

Popis pozice

  • elektroinstalační práce (rozvody NN, rozvody MaR, slaboproudé instalace)
  • montáž nosných kabelových konstrukcí
  • pokládka kabelových tras
  • osazení, montáž a připojení rozvaděčů a koncových ovládacích prvků
  • připojení technologií
  • servisní kontroly technologických celků
  • příprava a pokládka chladících a VZT tras
  • instalace, montáž a připojení vnitřních a venkovních jednotek
  • základní ověření funkčnosti a příprava podkladů pro revizní zprávy

Požadavky

  • vzdělání v oboru elektro, vzduchotechnik, zámečník
  • manuální a technická zručnost
  • orientace v technické dokumentaci
  • ŘP sk. B
  • osvědčení dle Nařízení vlády 194/2022 §6, ale lze doplnit ve společnosti

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení
  • příspěvek na cestu do práce a z práce
  • týden dovolené navíc
  • 4 Sick days
  • firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jan Cizl
E-mail: jan.cizl@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 347
ID inzerátu: 741587