Referent/ka evidence příjmu a expedice materiálu

  • Ústí nad Orlicí
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu na pracoviště příjmu a expedice materiálu.

Pracovní náplň:

  • Vážení silničních vozidel při příjmu a expedici.
  • Vystavování dokladů pro příjem materiálu.
  • Vystavování dokladů pro expedici materiálu.
  • Stálá komunikace s řidiči a ostatními středisky ve firmě.
  • Práce s hotovostí v pokladně a vystavování pokladních dokladů.

Předpoklady:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe.
  • Dobrou znalost práce na PC (WORD, EXCEL a výpočet procent z váhy materiálu). podmínkou.
  • Aktivní řidič - oprávnění sk. B.
  • Dobré organizační schopnosti.
  • Schopnost výborné komunikace a spolupráce.
  • Bezúhonnost doložit výpis z rejstříku trestů při nástupu do pracovního poměru.

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné, české rodinné společnosti.
  • Pestrou práci s pevnou pracovní dobou.
  • Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.
  • Mzdové ohodnocení až 30 000,-Kč hrubého po plném zapracování.
  • Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců.

Zaměstnanecké výhody:

  • Stravenky ve výši 140,-Kč za každou odpracovaný den, plně hrazené zaměstnavatelem.
  • Věrnostní postupné navyšování počtu dní dovolené.
  • Další benefity v souladu s benefitním programem společnosti. Benefitní UP karta.
  • Možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Umístění pracovní pozice

Recycling - kovové odpady a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000 Kč
Pracoviště: Hradecká 173, 56601 Vysoké Mýto
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Marcel Doležel MBA
E-mail: dolezel@recycling.cz
Telefon: 607 006 436
ID inzerátu: 742911

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.