Přijímací technik

  • Ústí nad Orlicí
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici přijímací technik.

Pracovní náplň:

  • komunikace se zákazníky a řidiči
  • příjem materiálu a autovraků do provozovny
  • vyplňování předepsaných dokladů
  • vedení předepsané evidence pro ekologickou likvidaci autovraků
  • koordinace pohybu techniky a materiálu na provozovně
  • evidence výdeje materiálu z provozovny smluvním partnerům
  • úklid a předání pracoviště při střídání směn

Požadujeme:

  • vzdělání minimálně vyučení
  • vhodné pro muže i ženy
  • trestní bezúhonnost - doložit čestným prohlášením
  • zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • velmi pestrou práci s pevnou pracovní dobou
  • zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
  • první pracovní smlouva na 6 měsíců
  • stravenky v hodnotě 140,-Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • věrnostní postupné navyšování počtu dní dovolené
  • další benefity v souladu s benefitním programem společnosti. Benefitní UP karta
  • možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Recycling - kovové odpady a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Hradecká 173, 56601 Vysoké Mýto
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Marcel Doležel MBA
E-mail: dolezel@recycling.cz
Telefon: 607 006 436
ID inzerátu: 742913

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.