ENERGETICKÝ/Á KONZULTANT/KA – junior

  • Liberec
  • HPP, DPP
  • nástup ihned

Společnost Consultora s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni především pro zpracování energetického hodnocení budov. Vyhovuje Ti spíše projektování nebo vedení vlastních zakázek? I Tebe hledáme! Že jsi tuto práci nikdy nedělal(a)? Pokud splňuješ základní požadavky, rádi Tě tuto práci naučí profesně starší kolegové. Budeme se těšit: -)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zpracování průkazů energetické náročnosti budov
  • vedení a vyřizování dotačních žádostí
  • komunikace s klienty a příslušnými úřady
  • tepelně-technické navrhování stavebních konstrukcí
  • v případě zájmu možnost vykreslování projektové dokumentace jako součást dokumentace dotační žádosti

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost stavebních konstrukcí
  • znalost práce na PC
  • časovou flexibilitu

VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU:

  • uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo) nebo programů DEKSOFT
  • kreslení v AutoCAD, ArchiCAD, apod.

NABÍZÍME:

  • samostatné vedení zakázek
  • průběžné vzdělávání v oboru
  • fixní odměnu a motivační část mzdy
  • telefon s neomezeným voláním, SMS a notebook (pro úvazek na HPP)
  • karierní růst
  • pracoviště v centru Liberce
    V případě zájmu zašlete CV na adresu milan.kaska@consultora.cz a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Chcete se o pozici nejdřív dozvědět více? Volejte na 775 979 207.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Jiné - znalost stavebních konstrukcí

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

Consultora s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000 Kč
Pracoviště: Husova 21/13, 46001 Liberec
Typ úvazku: HPP, DPP
Kontaktní osoba: Milan Kaska
E-mail: milan.kaska@consultora.cz
Telefon: 775 979 207
ID inzerátu: 744734

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.