Učitel odborného výcviku - učitel praxe autoškoly

  • Doporučujeme
  • Klatovy
  • HPP, DPČ
  • nástup ihned

Popis

Hledáme učitele odborného výcviku - učitele praxe autoškoly

Podmínky:

• zkouška učitelů výuky a výcviku v autoškolách - krajské úřady, odbory dopravy a silničního hospodářství v souladu s ustanovením § 23 odst. 1 zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, v platném znění, provádí zkoušky učitelů výuky a výcviku v autoškolách.

dopravně psychologické vyšetření

• žadatel nemá soudem nebo správním orgánem uložen trest zákazu řízení motorových vozidel a v posledních třech letech nebyl takový trest uložen

• střední škola s maturitou, nebo střední škola strojního nebo dopravního oboru

• řidičské oprávnění na skupiny B, T, C, nejméně 3 roky praxe

• profesní průkaz

• výpis z rejstříku trestů

• výpis z registru řidičů

Náplň práce:

•              připravování a vedení kurzů k získání řidičského oprávnění

•              přednášení pravidel silničního provozu v souladu s platnou legislativou a praxí

•              vedení nauky o konstrukci a základní údržbě motorového vozidla

•              vyučování jízd na trenažérech a autocvičištích

•              praktické vyučování v řízení motorového vozidla

•              zúčastňování se závěrečných teoretických a praktických zkoušek

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Závodní stravování

Umístění pracovní pozice

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 550–37 060 Kč
Pracoviště: U Kapličky 761 761, 34201 Sušice - Sušice II
Typ úvazku: HPP, DPČ
Kontaktní osoba: Ing. Pavla Holmanová
E-mail: holmanovap@sossusice.cz
Telefon: 608071171
ID inzerátu: 747033