Dejte autům oči - práce s ubytkem

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Pro našeho významného klienta v oblasti automotive, specializujícího se na výrobu a vývoj světlometů pro přední automobilky ve světě, hledáme kvalifikované a nadšené kandidáty na pozici montážního dělníka.

Popis pozice

Jako montážní dělník budete zodpovědní za výrobu jednotlivých komponentů pro světlomety, jejich kompletaci, výstupní kontrolu a expedici k zákazníkům.

Požadavky

  • Praxe ve výrobě výhodou, ale není nutná
  • Manuální zručnost a schopnost pracovat s drobnými díly
  • Ochotá prácovat na 3 směny s možností přesčasů o víkendech

Nabízíme

  • Do základní mzdy přidáváme výkonostní bonusy, týmové odměny, prémie - průměrná mzda 30000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • 1 sick day
  • Možnost ubytování pro zaměstnance mimo Jihlavu
  • Dotované stravování v závodních jídelnách
  • Pracovní pomůcky a oblečení

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbara Rduch
E-mail: barbara.rduch@manpower.cz
Telefon: +420 702 197 467