Montér/Elektromontér - jedna směna

  • TOP zaměstnavatel
  • Vlašim

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na výrobu balících strojů, hledáme kandidáta, kterého by bavila práce se zajímavými stroji.

Popis pozice

  • mechanická montáž strojů
  • pokud máš zkušenosti z oboru elektro, dostaneš se i k dalším činnostem
    • montáž rozvaděčů a rozvodů elektroinstalace
  • spolupráce s kolegy napříč společností
  • kontrola kvality

Požadavky

  • zájem o obor
  • minimálně vyučení v oboru elektro nebo strojírenství
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • práce v rodinné společnosti s přátelským kolektivem
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • moderní pracovní prostředí
  • práce na jednu směnu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jan Cizl
E-mail: jan.cizl@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 347
ID inzerátu: 747663