Obchodní manažer pro ČR i zahraničí

  • TOP zaměstnavatel
  • Letohrad

Hledáme novou posilu do obchodního oddělení - pokud jste obchodník tělem i duší, je Vám blízký nejen český, ale i zahraniční trh a navíc máte zkušenosti s prodejem technického produktu (strojírenství), pak jste náš člověk!

Na této pozici se budete věnovat jak rozvoji stávajících zákazníků a trhů, tak i vyhledávání nových možností spolupráce. Plnou podporu Vám poskytne jak tým technické podpory, tak i vedoucí celého obchodního oddělení.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky a rozvoj spolupráce
  • vyhledávání nových příležitostí (ČR i zahraničí)
  • tuzemské i zahraniční služební cesty
  • vedení obchodních jednání
  • příprava podkladů, nabídek a prezentací
  • spolupráce s technickou podporou
  • komunikace se zákazníky v průběhu projektu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • praxe v oblasti tuzemského i mezinárodního obchodu
  • ochota cestovat
  • reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti
  • schopnost samostatné a organizované práce
  • AJ nebo NJ na profi úrovni
  • řp. B

Nabízíme

  • stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci
  • fixní mzdu + bonusový systém
  • automobil i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • kompletní zaškolení a další růst

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686