Manipulant/ka výrobního procesu - příprava a zpracování výrobních surovin

  • Kutná Hora
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme pracovníka/ici na pozici Manipulant/ka výrobního procesu na pracoviště míchání surovin.

Pracovní náplň:

  • příprava, ředění a zpracování surovin, jejich míchání
  • evidence surovin určených pro výrobu
  • čištění a dezinfekce nádob určených pro výrobu náplní, obalového materiálu od surovin
  • administrativní agenda spojená s výrobním procesem

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost - manipulace s 1 000 L kontejnery, zvedání těžkých břemen
  • manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na masáže
  • příspěvek na pracovní oděv
  • zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odpracovaném roce)
  • možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou
  • jednosměnný provoz

Pracovní doba:

  • pondělí - pátek v čase 6:00 - 14:30, volné víkendy
  • příležitostně odpolední směna (13:30 - 22:00)

Platové podmínky:
27 000 - 29 000 Kč hrubého, po zapracování možnost vyššího výdělku s ohledem na plnění předepsaných norem.

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–29 000 Kč
Pracoviště: 104, 28573 Horušice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lucie Zítková
E-mail: primogroup@primogroup.cz
Telefon: 734 231 377
ID inzerátu: 748641