PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - BAEST Machinery Holding, a.s.

  • TOP zaměstnavatel
  • Benešov
  • HPP

Popis

Hledáme do týmu v Benešově kolegu na pozici:

Požadujeme
  • vzdělání SOU/SŠ
  • praxe min 3 roky v oboru elektro - opravy strojů a zařízení
  • vyhláška 50 § 6 a vyšší
Náplň práce:
  1. Údržba elektrických zařízení:
    • Pravidelná kontrola a údržba elektrických systémů a zařízení.
    • Odstraňování závad a poruch v elektrických obvodech.
  2. Instalace a opravy:
    • Montáž, instalace a opravy elektrických komponent a zařízení.
    • Aktualizace existujících elektrických systémů podle potřeby.
  3. Diagnostika poruch:
    • Identifikace a diagnostika poruch v elektrických systémech.
    • Následná oprava a obnovení normálního provozu.
  4. Testování a ověřování:
    • Testování nových nebo opravených elektrických zařízení.
    • Ověřování, zda elektrická zařízení splňují bezpečnostní normy.
Nabízíme
  • Stabilní a perspektivní zaměstnání
  • Odborný a kvalifikační růst
  • Motivující mzdové ohodnocení + OS
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Možnost firemního stravování
  • Možnost ubytování ve firemní ubytovně
  • Firemní benefity
Typ:

Hlavní pracovní poměr

Obor

Průmysl, výroba, Strojírenství, Technika a Elektrotechnika

Lokalita

Česká republika, Středočeský kraj, Benešov

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Umístění pracovní pozice

BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Petra Smolíková
E-mail: psmolikova@baest.cz
Telefon: 722711200