Pracovník do vinohradu a údržbář budov

  • Mladá Boleslav
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Prvotní informace:

emailem: libichova@jap-jacina.cz

Upřesňující informace:
KOHO HLEDÁME?
Do mladého vinařství v Českém Ráji (obec Jivina u Mnichova Hradiště) hledáme člověka, který má rád různorodou práci na čerstvém vzduchu, má kladný vztah k přírodě, zahradním a manuálním pracím.
Předpokladem je spolehlivost, samostatnost a fyzická zdatnost a manuální zručnost.
Výhodou je vzdělání nebo zkušenost z oboru zahradnictví nebo údržby budov, ale není podmínkou.
Podmínkou je řidičský průkaz skupiny B a T, trestní bezúhonnost a ochota pracovat přesčas v době vinobraní a lahvování.

CO VÁS ČEKÁ?
Čeká Vás celoroční komplexní péče o vinohrad - manuální práce ve vinici (výsadba, řez, vázání,…), mechanizované práce s vinohradnickou technikou, ošetřování a hnojení rostlin, mulčování a jiné práce ve vinohradě, sklizeň hroznů.
Dále také práce ve vinném sklepě, lahvování, skladování a expedice vína, závoz objednávek.
Náplní práce bude správa a údržba budov a areálu nově vybudovaného a moderního vinařství.
Vinohrad a veškeré zázemí se nachází v obci Jivina u Mnichova Hradiště.
Předpokládaný nástup dle domluvy.

NABÍZÍME VÁM:
K dispozici budete mít služební mobilní telefon.
V případě dobré sklizně a výsledku hospodaření Vás také čeká finanční bonus.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 23 000 Kč
Pracoviště: 25, 29414 Jivina
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Šárka Libichová
E-mail: libichova@jap-jacina.cz
Telefon: 731 661 187
ID inzerátu: 749852

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.