NETWORK SECURITY SPECIALISTA L2/L3

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP, IČO
  • nástup ihned

Pro našeho klienta, českou společnost se sídlem v Praze, která je již 30 let na trhu a specializuje se na oblast IT Security, sítí a vytváření IT infrastruktur u předních českých firem a účastní se jak menších, tak rozsáhlejších projektů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku do menšího týmu na pozici Network Security Specialista - L2/L3.

Náplň práce:

  • správa a rozvoj IT infrastruktury u zákazníků,
  • konzultační činnost v oblasti IT Security a Networking,
  • účast na realizaci a testování nových projektů,
  • poskytování vzdálené podpory pro IT infrastrukturu u klientů,
  • analýza a řešení technických problémů,
  • navrhování a architektura inovativních bezpečnostních řešení,
  • specializace na vybraný produkt dle vaší preference,
  • skenování IT infrastruktur.

Budete mít možnost formovat svou pracovní náplň podle vlastních vizí a cílů, které chcete v oblasti IT dosáhnout.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v informačních technologiích, VŠ v oboru je výhodou,
  • zájem o odborný rozvoj v oblasti Networkingu a Security,
  • praktické zkušenosti s konfigurací routerů/firewallů (Fortinet, Cisco),
  • znalost protokolů LACP, IPSec, a HA,
  • plynulá znalost českého jazyka pro efektivní komunikaci s klienty,
  • schopnost porozumět anglickému textu,
  • platný řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou je:

  • praxe v návrhu a konfiguraci WiFi,
  • znalost technologií pro správu logů,
  • certifikace v oblasti networkingu/security (CCNP, NSE4),
  • pokročilé dovednosti v 802.1x, SD-WAN, Kali Linux.

Nabízíme:

  • spolupráci na dobu neurčitou formou HPP nebo IČO,
  • zajištění podpory ve stabilní a prosperující společnosti,
  • rozvoj a zdokonalení vašich stávajících znalostí a dovedností,
  • skvělý malý kolektiv,
  • flexibilitu: možnost práce z domova, zkrácené pátky a podpora vašich zájmů a koníčků,
  • široké spektrum práce: Portfolio zahrnuje oblasti jako Security, Networking, virtualizace, zálohování, log management a podpora sítí pro klienty,
  • místo výkonu práce – Praha 4 – Libuš.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.