Keramik Pelhřimov ( pouze pro OZP)

  • Pelhřimov
  • Zkrácený úvazek
  • Pro ZTP

Popis

Keramik (pro OZP)

Do naší pelhřimovské dílny pro výrobu keramiky hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který s námi bude nadšeně tvořit krásné věci z hlíny. Vyrábíme užitnou i dekorativní keramiku a rádi Vám dáme prostor i pro realizaci vlastních nápadů. Cítíte s při práci s hlínou jako ryba ve vodě? Pak jste to možná právě Vy, koho hledáme...

Náplň práce:

  • práce s hlínou a další činnosti s tím spojené, jako např. vylévání výrobků, ruční glazování, obkres šablon, točení na kruhu, atd.
  • sušení a skladování hotových výrobků
  • obsluha keramické pece
  • zajištění stánkové prodeje při účasti na trzích

Nabízíme:

  • Uplatnění ve stabilním sociálním podniku
  • HPP na zkrácený úvazek dle dohody
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • znalost práce s keramickou hmotou, zkušenost s výrobou keramiky
  • manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci, kreativita a smysl pro detail
  • komunikativnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • OZP

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Více informací na tel.: 774 084 151 - Jiří Mádlo

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

FOKUS Vysočina, z.ú.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Hodějovická 2141, 39301 Pelhřimov
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Lucie Flesarová
E-mail: lucie.flesarova@fokusvysocina.cz
Telefon: 770109760
ID inzerátu: 750367