Provozní zámečník/mechanická údržba

  • Doporučujeme
  • Kladno
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme zručné zámečníky, kteří budou zodpovídat za údržbu strojů a zařízení v gumárenském průmyslu. O nás: Jsme stabilní gumárenská firma s mezinárodními i vnitrostátními odběrateli a dodavateli. Specializujeme se na výrobu gumárenské směsi a technické listované pryže (např. výplňové, plášťové)

Co vás čeká:

Údržba strojů a zařízení výrobních linek ve směnném provozu u stabilní výrobní firmy s provozovnou v průmyslové části Kladna.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Požadujeme min. vzdělání SOU bez maturity, zručnost, výhodou vyučení Zámečník/Údržbář.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Praxe v oboru Zámečník/Údržbář, orientace v základních výrobních výkresech

Co vám můžeme nabídnout:

Plný úvazek na dobu neurčitou (HPP),odpovídající platové ohodnocení + výkonnostní příplatky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování (zajištěno přímo v místě pracoviště). Směnný provoz ve špičkách, příplatek za pohotovost.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc

Datum nástupu dohodou

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Pracoviště: Průmyslová 1130, 27201 Kladno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Alena Masáková
E-mail: alena.masakova@props-sro.cz
ID inzerátu: 751896