Kotelník (m/ž)

  • Louny
  • HPP
  • nástup 2. 5. 2024

Hledáte stabilní zaměstnání? My hledáme zkušené a spolehlivé zaměstnance na pozici údržbář budovy. Hlavním úkolem bude zajištění chodu plynové kotelny a opravy v rámci údržby budovy. Pokud však máte i odborné oprávnění v elektrotechniky - je to určitě výhodou.
Co bude Vaším úkolem?
Kontrola a údržba svěřených zařízení v rámci kotelny a celé budovy KCZ.
Provádění preventivní údržby a opatření, včetně drobných oprav.
Řešení nestandardních závad.
Práce v nepřetržitém provozu (12 hod. směny - dlouhý, krátký týden).
Co byste měli mít?
minimálně SOU
Topičský průkaz kotlů 4. třídy výhodou - možné doplnění v průběhu zaměstnání (předpoklad dalšího vzdělávání).
Oprávnění na obsluhu tlakových nádob a zařízení (včetně doložené praxe) - výhodou.
Elektro oprávnění - samostatný elektrotechnik - výhodou.
Samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost.
Co nabízíme?
Dotované stravování za 20 Kč (polévka, hlavní jídlo, nápoj).
Příspěvek zaměstnavatele ve výši 1,5 - 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.
Až 28 dnů dovolené.
Příspěvek na dopravu.
Firemní akce (vánoční, týmové, rodinné, sportovní).
Příspěvek na dovolenou až 4800/rok.
Kafeterie až 4800/rok.
Příspěvky na dětské tábory.
Nabízená mzda se skládá ze základní tarifní složky, flexibilní složky a příplatků.

Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, penzijní připojištění, dny dovolené navíc, příspěvky na dopravu, příspěvky na dovolenou, Kafeterie, příspěvky na letní tábory
kontakt:725514198, nabory@koito-czech.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Benefity

  • Naturální výhody
  • Jízdní výhody
  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Umístění pracovní pozice

KOITO CZECH s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 39 000–44 000 Kč
Pracoviště: Na Astře 3001, 43801 Žatec
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lenka Nowaková
E-mail: nabory@koito-czech.cz
Telefon: 725514198
ID inzerátu: 752504

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.