GRAFIK/GRAFIČKA

  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

z:13/2/2024 a:4/4/2024
Do grafického oddělení v naší reklamní agentuře hledáme GRAFIKA/GRAFIČKU, který/která kromě klasické tvorby tiskové komunikace, bude schopen/schopna spolupracovat i na digitálních projektech.
Očekáváme znalost jak klasického prostředí tvorby grafických materiálů, tak digitálního, prokazatelné zkušenosti, chuť učit se novým věcem, neustále sebezdokonalování, schopnost týmové práce, pozitivní, aktivní přístup a odvahu zkoušet nové věci.
Nabízíme možnost získat prostor pro seberealizaci a využívat vlastní metody, nástroje, postupy.

Náplň práce:

  • Grafické a DTP práce spojené s tvorbou vizuálů pro tiskovou produkci
  • Tvorba pro digitální komunikaci (bannery - statické / animované, obsah pro sociální sítě, newslettery, prvky stránek a aplikací, infografika, krátká videa apod.)
  • Produktové fotografování, úprava fotografií a videa - výhodou.
    Co charakterizuje ideálního kandidáta?
  • Znalost a práce s grafickými nástroji Adobe CC (Photoshop a InDesign, Ilustrator zkušenosti s vektorovou grafikou) případně Corel (2019 - 2021)
  • Práce s Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro - výhodou
  • Uživatelská znalost kancelářského balíku MS Office
  • Znalost všech standardních DTP procesů
  • Typografické znalosti
  • Přehled o současných trendech v daném oboru
  • Samostatné logické uvažování, svědomitost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost, aktivní přístup, pečlivost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Kreativita, fantazie, dobrý vkus a smysl pro detail.

Nabízíme:

  • Práce na HPP - prodloužení pracovní smlouvy
  • Zajímavou a obsahově bohatou práci
  • Prostor pro seberealizaci
  • Příjemné pracovní prostředí.
    V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím, společně s životopisem zašlete i portfolio autorských prací na adresu satinsky@mpm-quality.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

MPM -QUALITY v.o.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–30 000 Kč
Pracoviště: Příborská 1473, 73801 Frýdek-Místek
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Petr Satinský
E-mail: satinsky@mpm-quality.cz
Telefon: 739 600 473 (PO-PÁ 7:30-15:00 hod.)
ID inzerátu: 755190

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.