OBCHODNÍ MANAŽER

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Vsetín
  • HPP

Pro náš rozšiřující tým hledáme kolegu či kolegyni na pozici Obchodního manažera ve společnosti BLOCK CRS a.s.

Zázemí najdete v kanceláři ve Valašském Meziříčí.

Co vás čeká:

  • Vyhledávání nových zákazníků v oblasti inženýringové výstavby (farmacie, biotechnologie, zdravotnictví, věda a výzkum, mikroelektronika)
  • Vedení aktuálního seznamu zákazníků, příležitostí a jejich následná správa
  • Obchodní činnosti spojené s prodejem vlastních výrobků
  • Aktivní spolupráce při přípravě propagačních materiálů
  • Spolupráce zejména s Projektovými manažery a ostatními útvary společnosti.
  • Spolupráce s obchodním ředitelem na vytváření obchodní strategie společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe stavebního či technické zaměření
  • Praxe v oblasti obchodu min. 3 roky,
  • Výhodou jsou zkušenosti v oblasti projekce, stavební výroby nebo realizace staveb
  • Ochotu cestovat
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Služební auto s možností použití i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Roční odměny
  • Pružnou pracovní dobu a dovolenou 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti, stravenkový paušál, zvýhodněné telekomunikační služby, příspěvek k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna za doporučení kandidáta, káva na pracovišti zdarma a jiné
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Firemní akce (zájezdy na hory, sportovní den, vánoční večírek, teambuildingy aj.)

Těším se na Vás!

Zdenka :)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Ekonomika - obchodní zástupce
  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Stravenkový paušál
  • Dovolená 5 týdnů
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • 13. plat

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Zdeňka Pokorná
E-mail: pokorna@blockcrs.cz
Telefon: +420 736 529 729

Ochrana osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů, které budou zpracovány v souladu s nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) o ochraně osobních údajů a zákonem 101/2000 Sb. BLOCK CRS a.s., jakožto správce, bude zpracovávat Vámi poskytnuté údaje za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoli můžete požádat o smazání nebo opravu svých osobních údajů.