Zámečník (m/ž) - zakázková výroba

  • Doporučujeme
  • Praha-západ
  • HPP
  • Pro absolventy

Do naší zakázkové výroby hledáme novou posilu do svařovny. Pracujeme v jednosměnném provozu v menší výrobě, kde se všichni známe jménem. Pokud hledáte místo, kde chcete vidět výsledky své práce, mít příjemné kolegy a šéfa, který chce slyšet váš názor, čtěte dál.

Co vás čeká?

  • Příprava před svařováním.
  • Ruční svařování podle výkresové dokumentace.
  • Sestavování částí svařenců pestré škály výrobků.
  • Aktivní spolupráce s kolegy z výroby a konstrukce.
  • Úklid pracoviště.

Jaký přístup oceníme?

  • Ochotu učit se nové věci a hledat řešení.
  • Pečlivost a soustředěnost. Přesnost a preciznost.
  • Zodpovědnost za odvedenou práci a samostatnost.
  • Dodržování technologických postupů pro zaručení kvality.

Co byste měl/a mít?

  • Ukončené odborné vzdělání v oboru zámečnictví velkou výhodou.
  • Základní znalost čtení výkresové dokumentace.
  • Fyzickou zdatnost.

Výhodou bude, pokud budete mít...

  • Zkušenost se svařováním černého i nerezového materiálu.
  • Platný průkaz MIG nebo TIG.

Co vám můžeme nabídnout...

  • Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30.
  • Zázemí stabilní rodinné firmy s výplatou vždy včas.
  • Práce na plný úvazek na dobu neurčitou.
  • 8 dní volna ročně navíc.
  • Po zkušební době příspěvek na stravování, pracovní oděv a obuv.
  • Lidský přístup.
  • Podpora v profesním růstu, např. odborné kurzy, angličtina a jiné.
  • Různé benefity - Multisport karta, příspěvky na brýle, osobní využití výroby a jiné.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Multisport karta
  • Výrobky a služby se slevou

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Mgr. Zlata Žahourková
E-mail: hr@wamag.cz
Telefon: 602236155