sestry na Ortopedické oddělení - nemocnice Chomutov

  • TOP zaměstnavatel
  • Chomutov

Popis

PŘÍJMOVÁ SESTRA
- praktická / všeobecná sestra (ranní směny)
Náplň práce:
• příjem pacientů na oddělení
• objednávání pacientů k výkonům
• vykazování kódů ambulantních výkonů

VŠEOBECNÁ SESTRA
do Centra plánované chirurgie ruky a nohy hledáme sestry na lůžkové oddělení do směnové práce
• centrum je specializovaným pracovištěm na problematiku vrozených a získaných poruch, onemocnění a vad ruky a nohy včetně problematiky řešení poúrazových stavů

Nabízíme:

  • skvělý kolektiv
  • moderní pracoviště
  • MultiSport kartu
  • VIP jízdenka MHD
  • náborový příspěvek
  • další benefity

Bližší informace
+420 474 447 414
michaela.pychova@kzcr.eu
Nemocnice Chomutov, o.z.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Pýchová
E-mail: michaela.pychova@kzcr.eu
Telefon: 474 447 414

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů zájemců a uchazečů o zaměstnání jsou dostupné na internetových stránkách www.kzcr.eu v sekci Ochrana osobních údajů.