Technik výstavby FVE

  • TOP zaměstnavatel
  • Benešov

Chcete být součástí rodinné a rychle rostoucí společnosti? Do společnosti působící v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí hledáme technika pro výstavbu FVE.

Popis pozice

  • dohled a vedení přiděleného týmu montážních techniků
  • montáž a zprovoznění elektrické části FVE
  • servis již instalovaných FVE
  • kontrola provedení práce, dodržování technologických postupů a bezpečnosti
  • porovnání již provedených montáží s projektovou dokumentací
  • cestování po stavbách v rámci ČR

Požadavky

  • zkušenosti s montážemi FVE
  • vzdělání v oboru elektro
  • nařízení vlády č.194/2022 Sb. (možnost dodělat)
  • Řp sk. B
  • schopnost orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme

  • prostředí rodinné firmy
  • týden dovolené navíc
  • vzdělávací kurzy a školení
  • slevy na firemní služby
  • příspěvek na sport a kulturu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jan Cizl
E-mail: jan.cizl@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 347
ID inzerátu: 758009