Mistr stavby - i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Na pozici Mistra stavby hledáme jak absolventy stavebních škol se zájmem o obor a profesní růst, tak i zkušenější pracovníky z oboru stavitelství - pokud Vás zajímá práce na stavbách, chcete koordinovat pracovníky stavebních profesí a subdodavatelů a časem se posunout třeba až na samostatného stavbyvedoucí, pak jste náš člověk a rádi Vám s tímto růstem a zaškolením pomůžeme!

Realizujeme výstavby a rekonstrukce různých objektů v rámci východních Čech a potřebujeme rozšířit právě tým stavebních techniků - mistrů!

Náplň práce:

  • řízení stavebních profesí v rámci hrubé stavby
  • koordinace následných činností a subdodávek (TZB profese, elektrikáři, podlaháři apod.)
  • spolupráce s hlavním stavbyvedoucím
  • kontrola stavebních postupů a prací
  • hlídání efektivity a rozpočtu prací
  • řešení nenadálých situací

Požadavky

  • SŠ/SOU stavebního směru
  • orientace ve stavebních postupech a pracích
  • řp. B
  • selský rozum a schopnost poradit si
  • předpoklady k vedení lidí
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • stabilní pracovní poměr na HPP
  • práci v regionu s každodenním návratem domů
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • stravenkový paušál
  • auto, mobil, notebook
  • možnost profesního růstu (autorizace)

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686