Brigáda v McDonald's u OC Nisa; 130,-/h

  • TOP zaměstnavatel
  • Liberec
  • Zkrácený úvazek

"Najdi si cestu ke svému Big Macu!"

Co vás čeká

Naučíme tě vše od přípravy našich produktů až po výdej objednávek zákazníkům. Samosebou se rozumí, že ani úklid nám není cizí.

Hledáme

  • Šikovné brigádníky s chutí do práce.

Očekáváme

  • Zájem o dlouhodobou brigádu.
  • Minimálně 60 odpracovaných hodin za měsíc.
  • Ochotu odpracovat minimálně polovinu víkendových dní v měsíci, včetně státních svátků.

Nabízíme

  • Mzdu 130,-/hodina.
  • 10% příplatky za práci o víkendu.
  • 100% příplatky za práci ve státní svátek.
  • Zábavu v přátelském kolektivu.
  • Rychlý kariérní růst.
  • 50% slevu na stravování.
  • Nápoje na směně zdarma.
  • Benefitní kartu, se kterou získáš slevy napříč restauracemi McDonald's.

Pokud tě naše nabídka zaujala a chceš se přidat do naší party, tak se nám ozvi reakcí na tento inzerát. Budeme se těšit!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Výrobky a služby se slevou
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.

Ochrana osobních údajů