GEODET/GEODETKA

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

Pro našeho klienta, kterým je společnost zabývající se širokou škálou geodetických prací (klasické mapování, katastr nemovitostí, měření deformací, průzkumy inženýrských sítí, údržba geodat a mapových děl, poradenství v oborech katastru nemovitostí a inženýrské geodézie), hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici GEODET/GEODETKA.

Náplň práce:

  • různorodé geodetické práce v terénu – běžné mapování, zaměřování a vytyčování pozemků a staveb
  • související kancelářské práce – zpracování podkladů, výpočtů, měření a zpráv

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Geodézie a kartografie
  • praxe v oboru výhodou, nikoliv ale podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilita
  • plná zdravotní způsobilost pro práce v terénu

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • motivační finanční podmínky
  • roční individuální prémie
  • služební mobilní telefon bez omezení
  • stravenkový paušál
  • flexibilní pracovní doba s možností homeoffice
  • místo výkonu práce: Praha - Horní Počernice s výjezdy do terénu
  • vhodné i pro absolventy bez praxe

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon

JISTU recruitment s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Praha-Horní Počernice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580
ID inzerátu: 760171

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.