Zahradník

  • Doporučujeme
  • Praha-západ
  • HPP, DPP, IČO
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Chcete pracovat na čerstvém vzduchu a zároveň v práci nezažívat stereotyp? Pak je tato pozice přesně pro Vás, aktuálně hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici: ZAHRADNÍK. Působíme na Praze Západ a v Praze a okolí.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Realizace a údržba zeleně hlavně soukromých zahrad
  • Zakládání nových zahrad podle projektové dokumentace
  • Vedení týmu

PRACOVNÍ DOBA:

  • PO - PÁ 8:00 – 16:00 v zimním období
  • PO – PÁ 7:00 – 17:00 v sezóně
  • v případě potřeby je práce občas i v sobotu

VHODNÉ i pro ABSOLVENTY

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s křovinořezem a zahradní technikou, chuť k práci na čerstvém vzduchu, dobrou fyzickou kondici.
  • Odpovědnost a flexibilitu, vše ostatní vás naučíme.
  • Výhodou je řidičský průkaz sk. B.

NABÍZÍME:

  • smlouva HPP, DPP, ŽL
  • přátelský kolektiv
  • nástup možnný ihned

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte poslat životopis na email: info@vaszahradnik.cz nebo kdykoliv volejte František Ryvola 604 177 117.
Těšíme se na Vás!

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: U Národního výboru 55, 25268 Kněževes
Typ úvazku: HPP, DPP, IČO
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Absolventy
Kontaktní osoba: František Ryvola
E-mail: info@vaszahradnik.cz
Telefon: 604177117
ID inzerátu: 761392