Všeobecná sestra - Kladno - náborový příspěvek 60 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Kladno
  • HPP, Zkrácený úvazek

Pro našeho významného klienta, organizaci, která poskytuje zdravotní a sociální péči o pacienty v jejich domácím prostředí, hledáme kandidáty na pozici Všeobecná sestra.

Náplň práce:

  • ošetřovatelská péče v domácím prostředí pacienta (nikoliv sociální péče)
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • práce s interní mobilní aplikací

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, všeobecná sestra se specializací
  • praxi v oboru minimálně 2 roky
  • schopnost samostatně se rozhodovat
  • empatii k potřebám pacientů a jejich rodinných příslušníků
  • trestní a občanskou bezúhonnost
  • ochotu se dále vzdělávat
  • profesionální vystupování
  • zodpovědnost a loajalitu
  • kolegialitu
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na HPP na dobu neurčitou, případně DPD, DPČ
  • možnost dalšího odborného růstu - certifikované kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
  • práci v příjemném a profesionálním týmu, kde pacient je na prvním místě a zaměstnanci největší hodnotou společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 60 000 Kč
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenkový paušál
  • dovolenou 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • zvýhodněnou Multisportkartu
  • zvýhodněné volání v rámci O2
  • partnerské slevy na zakoupení nového vozu koda
  • prémiovou zaměstnaneckou zdravotní péči, i pro rodinné příslušníky
  • zvýhodněné tankování u tankovací stanice Shell
  • služební vůz pro pracovní účely
  • možnost nástupu ihned
  • lokalita pracoviště - Kladno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Nadstandardní zdravotní péče
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.