Projektový manažer pro FVE 40.000Kč - 45.000Kč

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava
  • HPP

Popis

HLEDÁME POSILU DO TÝMU!

Zajímá tě moderní energetika, obnovitelné zdroje a fotovoltaika? Staň se součástí týmu rychle rostoucí firmy značky WATTMONT.
Jako přímá realizační firma bez subdodavatelů se v České Republice podílíme na zajištění přechodu k moderní energetice, s cílem dodávat řešení té nejvyšší kvality.

Momentálně hledáme člena/členku týmu na pozici Projekotvý manažer pro FVE (rodinné domy, bytové domy, firmy)

Náplň práce:

- Řízení a organizace zakázek a montážních týmů na projektech FVE
- Koordinace v rámci projektu s investory, obchodními zástupci,  projektanty, realizačním týmem, revizními techniky apod.
- Zabezpečení a koordinace dodávek materiálu, nebo případných externích služeb v rámci realizace
- Kontrola kvality provedených prací
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce na stavbě

Vaše předpoklady:

- Uplatníte SŠ/VŠ vzdělání stavebního / technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů / elektroinstalací  výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- Samostatnost a zodpovědnost
- Dobré komunikační schopnost

Co vám můžeme nabídnout:

- Pracovní smlouvu na HPP
- Zajímavé platové ohodnocení
- Služební automobil k dispozici
- Mobilní telefon a notebook
- příjemné a pozitivně motivované zázemí
- práce příležitostně v terénu, převážně v kanceláři
- Samostatnou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí rostoucí firmy
- Profesní růst a pravidelné vzdělávání – možnost navštěvovat vzdělávací kurzy, konference nebo veletrhy v rámci podporovaného vzdělávání
- Dobře dostupné a plně vybavené kanceláře v blízkosti Jihlavy (Vysočina)
- Možnost občasného homeoffice
- Zaměstnanecké benefity

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ondřej Červený
E-mail: info@wattmont.cz
Telefon: +420 722 779 286