VEDOUCÍ KERAMICKÉ DÍLNY

  • Liberec
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Co vás čeká
Hledáme vedoucí keramické dílny v chráněné dílně TULIPAN. Požadujeme zkušenosti s vedením lidí, praxi v oboru a ŘP.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Náplň práce:

  • modelování z keramické hlíny
  • výroba keramiky z plátu
  • lití do keramických forem
  • glazování výrobků
  • malování keramiky
  • vedení zdravotně znevýhodněných zaměstnanců chráněné dílny, vč. jejich zácviku
  • přijímání tržeb z prodejů a jejich evidence
  • evidence technických příruček pro užívání strojů, pomůcek
  • focení výrobků
  • technické úpravy pracovního prostředí
  • řízení služebního automobilu
  • aktivní účast na poradách týmu
  • pořádání individuálních porad se zaměstnanci
  • hodnocení zaměstnanců
  • kontrola dodržování BOZP
  • přeprava zaměstnanců na zakázky
  • dohled nad komisními prodeji
  • evidence docházky zaměstnanců, příprava mzdových formulářů, evidence přesčasových hodin
  • kontrola e-shopu
    Výhodou bude, pokud budete umět
    Praxe v oboru
    Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8:30 do 13:30.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - praxe v oboru

Benefity

  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

Sdružení TULIPAN, z. s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 22 000 Kč
Pracoviště: 28. října 59/42, 46007 Liberec
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Zuzana Ondrejčíková
E-mail: ondrejcikova@sdruzenitulipan.cz
Telefon: 725 832 748
ID inzerátu: 762285

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.