Inženýr kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Bitozeves

Do výrobní společnosti v Bitozevsi hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.

Popis pozice

  • odpovědnost za řízení kvality
  • řešení stížností zákazníků včas (zajištění, aby zákazníci měli zpětnou vazbu do 24 hodin)
  • udržování dobrých vztahů a komunikaci se zákazníky
  • kontrola dokumentů pro kvalitu výrobků
  • podílení se na vytváření statistiky a analýzy procesů, zlepšení kvality výrobků
  • procesní audity a následná nápravná opatření dle specifických požadavků klientů

Požadavky

  • zkušenost na podobné pozici minimálně 2 roky
  • minimální bakalářský titul
  • dobré komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce
  • znalost 5 hlavních nástrojů kvality (APQP/PPAP/SPC/MSA/FMEA) obeznámených se standardem systému kvality IATF16949
  • zkušenost z automotivu výhodou (výstuže, opěrky hlavy)

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den a závodní stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně
  • příspěvek 500 Kč na penzijní pojištění
  • výhodné telefonní tarify
  • možnost kariérního růstu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz