Provozní pracovník/údržbář/podpora IT

  • Jindřichův Hradec
  • HPP, IČO, Zkrácený úvazek

Popis

Popis pozice

Do naší středně velké firmy hledáme šikovného kolegu, který by se postaral o naše provozní a základní IT potřeby. Pokud máte organizační schopnosti, technický talent a jste velmi pracovití, můžete být tím, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Komunikace se zaměstnanci, servisními organizacemi a firmami z oblasti podpory IT
  • Zajišťování administrativy spojené s provozem a IT podporou
  • Provádění jednoduchých správcovských a opravárenských úkonů
  • Koordinace a spolupráce s různými odděleními ve firmě
  • Aktivní angažování se při řešení technických a organizačních výzev
  • Monitorování a správa zařízení a technických systémů

Požadujeme:

  • Organizační schopnosti a technický talent
  • Pracovitost a schopnost multitaskingu
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, logické uvažování
  • Schopnost komunikovat efektivně s různými úrovněmi personálu a externími partnery
  • Zkušenosti s administrativními a správcovskými úkony jsou výhodou
  • Ochota učit se a přizpůsobit se novým věcem

Co vám nabízíme:

  • Stabilní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Práce PO – PÁ
  • Smlouva na dobu neurčitou (možnost i částečného úvazku)
  • Možnost profesního rozvoje a zdokonalení dovedností
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Benefity: možnost stravování, mobilní telefon, nápoje na pracovišti
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec

Pokud máte zájem přidat se k našemu týmu a přispět svými schopnostmi, zašlete nám váš životopis na t.zrostlikova@farlast.cz.

Těšíme se na setkání s vámi a na společnou budoucí spolupráci.

Kontaktní osoba: Tereza Zrostlíková – tel. č.: 731 441 990

Kontaktní osoba: Tereza Zrostlíková
E-mail: t.zrostlikova@farlast.cz
Telefon: +420731441990