Asistent/ka obchodního ředitele

  • Doporučujeme
  • Hradec Králové
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Obchodně-výrobní společnost ARGUN s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkami ochranných bezpečnostních oděvů a konfekce pro policejní a armádní složky pro tuzemsko i zahraničí.

Hledáme vhodného kandidáta na nově otevíranou pozici: Asistent/ka obchodního ředitele

Požadujeme:

  • min.SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo marketingu
  • schopnost samostatného myšlení a zodpovědný přístup
  • samostatnost a zodopovědnost za dodržování termínů
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost práce v menším kolektivu
  • pracovní otevřenost
  • aktivní znalost AJ
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Náplň práce:

po zapracování

  • řízení a realizace obchodních případů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • budování a rozvoj trvalé spolupráce se stávajícími i novými zákazníky
  • úzká spolupráce se spolupracujícími odděleními (výroba, vývojové oddělení,finance)
  • navrhování a realizace aktivit s cílem zvýšení konkurenceschopnosti

Nabízíme:

  • zajímavou, odbornou práci v perspektivní společnosti
  • moderně vybavené pracoviště
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • práci v menším kolektivu
  • možnost zahraničních služebních cest
  • zaměstnanecké výhody
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dle dohody

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • 13. plat

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Stanislav Petr
E-mail: argun@argun.cz
Telefon: 734806251