Montér bazénů

  • Hodonín
  • HPP
  • nástup ihned

Jsi manuálně zručný, máš technické myšlení a rád cestuješ? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Bazénový technik / Montér bazénů.

Požadujeme:

  • technické myšlení
  • manuální zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B, skupiny E výhodou
  • časová flexibilita v sezónním období
  • znalost NJ výhodou

Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme!

Nabízíme:

  • úvazek na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích
  • atraktivní mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
  • příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest
  • časový fond
  • zaškolení na pozici

Pracovní náplň:

  • instalace bazénů = uvádění bazénů do provozu přímo u zákazníka
  • provádění pravidelných servisu bazénů
  • v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty
  • v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Montér bazénů na e-mail: kariera@macekasyn.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Němčina (aktivní) — výhodou

Umístění pracovní pozice

MACEK a SYN, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Za Mlýnem 1418, 69602 Ratíškovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Tereza Čejková
E-mail: kariera@macekasyn.cz
ID inzerátu: 763584

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.