Obchodní referenti

  • Hodonín
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Co Vás čeká a koho hledáme?
Aktivní péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků, komunikace s dodavateli, zpracování obchodních případů od fáze poptávky až po fakturaci. Sledování a řízení stavu objednávek. Provádění externích a interních auditů.

Požadavky:
SŠ vzdělání, výborné komunikační dovednosti, zodpovědnost a spolehlivost, profesionální vystupování a obchodní duch, znalost AJ podmínkou, NJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Prémie, stravenkový paušál, flexibilní pracovní doba. Kontakt na tel, osobně od 8:00 do 17:00 hod, na mail.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Němčina (aktivní) — výhodou

Umístění pracovní pozice

SpoluWorks Perfecta s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–35 000 Kč
Pracoviště: Za Humny 3306/18, Kyjov
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Tomáš Šrámek
E-mail: tomas.sramek@spolu.works
Telefon: 608724007
ID inzerátu: 764031