Stavbyvedoucí

  • TOP zaměstnavatel
  • Čáslav

Hledáme kolegu pro řízení staveb - pokud máte zkušenosti na obdobné pozici (pozemní či dopravní stavby), hledáte nové uplatnění a chcete se zaměřovat zejména na region středních a východních Čech (Nymbursko, Kolínsko, Kutnohorsko, Pardubicko), pak se mi ozvěte či rovnou zareagujte na tuto inzerci, ráda s Vámi vše proberu.

Náplň práce

  • koordinace a řízení stavebních prací (zejména dopravní stavby)
  • rozdělení pracovních činností a koordinace subdodávek
  • komunikace s investorem, subdodavateli i úřady
  • vedení příslušné stavební dokumentace

Požadavky

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe v oblasti řízení staveb
  • řp. B
  • dobré organizační a řídící dovednosti
  • schopnost komunikace se stavebními dělníky, úřady, zástupci investory atd.
  • pečlivost a zodpovědnost
  • autorizace výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s kompletním zaškolením
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil
  • příspěvek na penzijko
  • stravenkový paušál

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–55 000 Kč
Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686
ID inzerátu: 764204