Vedoucí sestra domácí zdravotní péče

  • Doporučujeme
  • Praha

Do našeho malého kolektivu hledáme vedoucí sestru s příjemným vystupováním, která bude spolu s námi dojíždět za pacienty do jejich domácího prostředí a poskytovat jim zdravotní a ošetřovatelskou péči na základě indikace ošetřujícího lékaře.

Nabízíme
Pracovní úvazek dle vašich možností
Jednosměnný provoz
5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna (sick days)
e-stravenka
Příspěvek na náklady MHD
Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance
Služební telefon
Zvýhodněné služby nemocnice (masáže, dentální hygiena, apod.)
Slevy v nemocniční lékárně
MultiSport karta
Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí

Co bude Vaším úkolem
Koordinace poskytování domácí zdravotní péče
Vedení týmu sester, plánování směn
Vedení zdravotní dokumentace
Vykazování péče zdravotním pojišťovnám

Požadujeme
Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
Schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu pacienta
Profesionální vstřícný přístup k pacientům a vysokou míru empatie
Trestní bezúhonnost

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Mgr. Aneta Polánská
E-mail: aneta.polanska@nmskb.cz
Telefon: 731 695 323